banner23
banner76
banner20

Kocaeli'de genç yelkenciler 23 Nisan kupası için mücadele ettiler!

Yelken Federasyonu Kocaeli İl Temsilciliğince,  Yarımca Yelken Klubu evsahipliginde, 21-22 Nisan 2019 tarihleri arasında Yarımca  Sahilde   düzenlenen ,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kupası Yarışlarında  genc  yelkenciler kıyasıya mücadele etti..

Kocaeli'de genç yelkenciler 23 Nisan kupası için mücadele ettiler!

Yelken Federasyonu Kocaeli İl Temsilciliğince,  Yarımca Yelken Klubu evsahipliginde, 21-22 Nisan 2019 tarihleri arasında Yarımca  Sahilde   düzenlenen ,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kupası Yarışlarında  genc  yelkenciler kıyasıya mücadele etti..

22 Nisan 2019 Pazartesi 11:01
Kocaeli'de genç yelkenciler 23 Nisan kupası için mücadele ettiler!
banner22

 Yelken Federasyonu Kocaeli İl Temsilciliğince,  Yarımca Yelken Klubu evsahipliginde, 21-22 Nisan 2019 tarihleri arasında Yarımca  Sahilde   düzenlenen ,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kupası Yarışlarında  genc  yelkenciler kıyasıya mücadele etti..

Optimist ve Lazer kategorilerinde yapılan yarışlarda,   Antrenörler Muhammet CELEP ve Furkan YAĞMUR un Yarışmalara hazırladığı İzmit Yelken Klubu takımi toplamda ( 9) madalya alarak herkesin takdirini topladı..                          Klup Başkanı *Güven BOZDOG , "Atatürkün Türk Çocuklarına armağan ettiği,  dünyada kutlanan ilk çocuk bayramı olan böyle güzel bir günde, bugünün küçükleri, yarının büyükleri olacak sporcularınin madalyalari toplayarak kendilerini gururlandigini, önümüzdeki Türkiye Şampiyonası Yarışlarında da sporcularına güvendiğini, bu yarışlarda da başarılı olarak bu sene mutlaka takımdan milli sporcu çıkartarak ilimizi başarı ile temsil edeceklerini söyledi ..     Optimist Kızlarda madalyalara ambargo koyan  İzmit Yelken Klubunun Deniz KIZLARI şöyle sıralandı .                                                           

1.Duru DEMİRDALMİS                     

2.Ela TIRPANCI.                            

3.Özge Kodal                                

Optimist Genelde ise,                                        

1.İzmit Yelken Klubu Duru Demirdalmis.              

2.Sisecam Çayırova Yelken Klubu Alperen Agma.                                             

3.İzmit Yelken Klubu Ela TIRPANCI                           

4.İzmit Yelken Klubu Özge Kodal                                     

5.Sişecam Çayırova Yelken Klubu Defne Ucal  madalyalari topladı,

*Optimist Junior Genel  kategorisinde ,                                           

1.Sisecam Çayırova Yelken Klubu Alperen Agma                               

2.Izmit Yelken Klubu Ela TIRPANCI                                 

3.Izmit Yelken Klubu Demir ÖZBAL                               

4.Sisecam Çayırova Yelken Klubu Katre Bennu Kosker                                                                                

5.Korfez Yarımca Yelken Klubu Sertaç AKÇA    

*Optimist Junior Kizlar Kategorisinde,                              

1.Izmit Yelken Klubu Ela TIRPANCI                                    

2.Sisecam Çayırova Yelken Klubu Katre Bennu Kosker                                                                                                    

3.Sisecam Çayırova Yelken Klubu Benan  Melis  Kosker                                                                                                  

*Lazer Genel Kategorisinde,                                                            

1.Derince Yelken Klubu Emre Yılmaz.                                    

2.Korfez Yarımca Yelken Ganican Akalp                  

3.Golcuk Yelken Klubu Arda Toksoy.                                   

Lazer Junior  Kategorisinde,*.      

1.Sisecam Spor Klubu Ugurkan Yilmaz                                            

2.Golcuk Yelken Klubu Uğur Erkan                                  

3.  Kaytazdere Yelken Klubunde Ugurhan Ozhan madalya alan diğer sporcular oldu

 

                                                                              

 

banner44
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner52

banner34

banner33