Kısa bir süre öncesine kadar çok yüksek fiyatlardan satılan kirazın kilosu Beylikbağı’nda 5 TL’ye kadar indi. Kiraz bolluğu yüzünden kaynaklanan indirimin bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Gebze’ye Bursa ve İznik bölgelerinden kaliteli kirazların geldiğini söyleyen Musa Gökçe; “Bir TL fark ile kiraz satışı yapıyoruz ve sürümden kazanıyoruz. Hem bizim işimize yarıyor hem de vatandaş ucuz fiyata kiraz yeme fırsatı buluyor” dedi.
19 Haziran 2017 Pazartesi 14:42
![Gebze'de Kiraz Bereketi Gebze'de Kiraz Bereketi](https://www.haber41.com.tr/images/haberler/no_headline.jpg)