Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı'nın gerçekleştirdiği operasyonda terör örgütü mensubu olduğu şüphesiyle 3 kişi yakalandı. Operasyon, Kocaeli merkezli olarak Diyarbakır, Batman ve İstanbul'da eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. Yakalanan şüphelilerden ikisi Kocaeli 2 No'lu F Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na sevk edildi. Diğer bir şüpheli ise ev hapsine çarptırıldı. Bu operasyonla ilgili detaylar henüz net değil ancak güvenlik güçlerinin terörle mücadele çalışmaları devam ediyor.
27 Şubat 2024 Salı 10:52
![Terör örgütüne mensup 3 şüpheli yakalandı Terör örgütüne mensup 3 şüpheli yakalandı](https://www.haber41.com.tr/images/haberler/2024/02/teror_orgutune_mensup_3_supheli_yakalandi_h19725_17e71.jpg)